Uw zekerheden:Boek met SGR dekkingBoek met SGR dekkingSGR gedektCalamiteitenfonds dekkingCalamiteitenfonds dekkingCalamiteitenfonds✓ Ruim 15 jaar ervaring
Betaal veilig via:Ideal Wero logoMasterCardVISA

Hotel Golden Star

Hotel in barok pand op Nerudova, met uitzicht over Malá Strana en Praag Castle

10.0 · 461 beoordelingen
3-7 dagen
Stedentrip
Op 5 minuten lopen van de Praagse Burcht
Goed gewaardeerd en luxe viersterrenhotel
Verblijf op basis van logies en ontbijt

Over deze accommodatie

Hotel Golden Star staat op Nerudova in Malá Strana, in een barok pand waarvan de staircase 270 jaar oud is en de plafonds rijkelijk gedecoreerd zijn. Het hotel telt 27 kamers in twee categorieën: 11 deluxekamers met uitzicht over Malá Strana en Praag Castle, en 16 standaardkamers. Het pand werd in 2016 gerenoveerd. Praag Castle is op vijf minuten lopen.

Elke kamer heeft individueel geregelde airconditioning, gratis wifi, een flatscreen-tv met satellietzenders, een minibar, een eigen badkamer en een haardroger. In het restaurant worden Tsjechische gerechten en internationale keuken geserveerd onder een gewelfd historisch plafond. Elke ochtend is er een ontbijtbuffet. Er is een vrije internetterminal in de lobby.

Nerudova is de historische straat die van de Karelsbrug omhoog loopt naar Praag Castle. Het hotel ligt op de bovenste helft van de route, waardoor de drukte van de Karelsbrug op afstand blijft. Metrostation Malostranská (lijn A) is op acht minuten lopen.

Faciliteiten

Gratis wifi in alle kamers
Barok pand met 270 jaar oude staircase en gedecoreerde plafonds
Restaurant met Tsjechische en internationale keuken
Dagelijks ontbijtbuffet
Airconditioning in alle kamers
Deluxekamers met uitzicht over Malá Strana en Praag Castle
Minibar op de kamer
Privébadkamer met haardroger
Flatscreen-tv met satellietzenders
Internetterminal in de lobby
Bar/lounge
Dagelijkse schoonmaakservice

Wat is inbegrepen?

Inclusief

Vlucht
Handbagage
Hotel

Optioneel

Ruimbagage
Transfer

Exclusief

Toeristenbelasting
Te voldoen op locatie

Wijken en highlights

400 m
Praag Castle
Grootste kasteelcomplex ter wereld, met de Sint-Vituskathedraal, Gouden Straatje en musea.
600 m
Karelsbrug
Gotische brug uit de 14e eeuw met 30 barokke beelden en uitzicht over de Vltava.
800 m
Metro Malostranská (lijn A)
Metrostation met verbindingen naar het centrum, Wenceslasplein en de luchthaven.
1 km
Wallenstein-paleis
Vroeg-barok paleis met geometrische tuinen en een grotstalactietmuur, gratis toegankelijk.
1.5 km
Oude Stadsplein
Historisch centrum van Praag met de Astronomische Klok en de Týnkerk.
3 km
Wenceslasplein
Centrale laan van Nové Město met winkels, restaurants en het Nationaal Museum.

Aanvullende informatie

Reisinformatie

Hotel Golden Star ligt op Nerudova in Malá Strana, halverwege de route tussen de Karelsbrug en Praag Castle. Het metrostation Malostranská (lijn A) is op acht minuten lopen.

Veel gestelde vragen

Je kunt ter plaatse je preferentie aangeven bij de receptie, of vooraf laten doorgeven via Bebsy aan het hotel. Voorkeuren zoals een hoge verdieping, rookvrij of een tweepersoonsbed worden zoveel mogelijk gehonoreerd, maar kunnen niet worden gegarandeerd. Voor sommige preferenties kan het hotel een toeslag rekenen.
Vanuit Václav Havel Airport Praag neem je trolleybus 59 naar metrostation Nádraží Veleslavín (lijn A). Rijd met metro A naar Malostranská en loop vandaar acht minuten omhoog via Nerudova. De totale reistijd is circa 45-55 minuten. Taxi's zijn beschikbaar bij de terminals; reken op 600-900 CZK. Je kunt ook een transfer bijboeken via Bebsy.
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur, uitchecken voor 12.00 uur. Bij vroege aankomst kun je je bagage afgeven bij de receptie.
De 11 deluxekamers hebben uitzicht over Malá Strana en Praag Castle. De 16 standaardkamers kijken uit op de binnenplaats of de straat. Beide categorieën zijn even groot en gelijkwaardig uitgerust.
Ja, Hotel Golden Star serveert elke ochtend een ontbijtbuffet in het restaurant met gewelfd historisch plafond. Of ontbijt in jouw arrangement is inbegrepen, zie je in de boekingsbevestiging.

Prijskalender

Stap 1

Selecteer prijs

2026
Sep
2026
Okt
2026
Nov
2026
Dec
2027
Jan
2027
Feb
2027
Mrt
2027
Apr
2027
Mei
2027
Jun
2027
Jul
2027
Aug
2027
Sep
2027
Okt
2027
Nov
2027
Dec
2028
Jan
2028
Feb
* Prijzen per persoon

Stap 2

Selecteer vlucht


Stap 3

Selecteer verblijf


Stap 4

Jouw keuze

Hotel Golden Star ★★★★
Reisduur
Personen
Kamers
Verzorging
Heenreis
Terugreis
Prijs p.p.
Hotel
Vlucht
Boekingskosten
Calamiteitenfonds
SGR bijdrage
Timetomomo
Spotted by locals
Totaal
Deze reis nu boeken
Deze reis valt onder SGR dekking.
Mogelijkheid tot 30% aanbetaling bij Smart of Comfort tarief
Vanaf € —,-
Bekijk prijzen
Om bebsy.nl beter te laten functioneren gebruiken wij cookies en vergelijkbare technieken. Door op akkoord te klikken, stem je in met onze Cookieverklaring en Privacyverklaring.