Uw zekerheden:Boek met SGR dekkingBoek met SGR dekkingSGR gedektCalamiteitenfonds dekkingCalamiteitenfonds dekkingCalamiteitenfonds✓ Ruim 15 jaar ervaring
Betaal veilig via:Ideal Wero logoMasterCardVISA

Hotel Millennium Central Downtown

Viersterrenhotel in Business Bay, op vijf minuten lopen van Burj Khalifa

8.0 · 2066 beoordelingen
5-15 dagen
Stedentrip
Op loopafstand van Dubai Mall
Dakterras met zwembad
Keuze uit logies, logies en ontbijt, halfpension of volpension

Over deze accommodatie

Millennium Central Downtown staat aan Al Asayel Street in Business Bay, op korte loopafstand van Dubai Mall en Burj Khalifa. Het hotel telt 242 kamers en suites in verschillende categorieën, van standaardkamers tot eenkamerappartementen met uitzicht op de skyline of het Dubai Water Canal. Alle kamers zijn modern ingericht met aparte zithoeken en strakke badkamers.

Hotelgasten kunnen gratis gebruik maken van het zwembad en het fitnesscentrum. Het hotel heeft een spa, vijf vergaderzalen en drie boardrooms. Restaurant Lemon Pepper serveert internationale gerechten. Gratis parkeren is beschikbaar op het terrein voor in-house gasten.

Business Bay is het financiële en commerciële district van Dubai, direct grenzend aan Downtown. De Dubai Water Canal loopt door de wijk en biedt wandelroutes langs het water. The Dubai Mall, de Dubai Fountains en Burj Khalifa zijn op vijf tot tien minuten lopen bereikbaar. Metrostation Business Bay (rode lijn) is in de buurt voor verbindingen naar andere delen van de stad.

Faciliteiten

Gratis wifi in alle kamers en gemeenschappelijke ruimtes
Buitenzwembad (gratis voor hotelgasten)
Fitnesscentrum (gratis voor hotelgasten)
Spa met massages en lichaamsverzorging
Restaurant Lemon Pepper met internationale keuken
Gratis parkeren op het terrein
24-uurs receptie en roomservice
Airconditioning in alle kamers
Aparte zithoek in alle kamers
Vergaderfaciliteiten (vijf zalen en drie boardrooms)
Dagelijkse schoonmaakservice
Conciërgeservice

Wat is inbegrepen?

Inclusief

Vlucht
Handbagage
Hotel

Optioneel

Ruimbagage
Transfer

Wijken en highlights

500 m
Dubai Water Canal
Kanaal met wandelpromenade, restaurants en verlichte bruggen langs het water.
800 m
Metro Business Bay (rode lijn)
Metrostation met directe verbinding naar Dubai Marina, DIFC en Deira.
1 km
Burj Khalifa
Het hoogste gebouw ter wereld, met uitkijkplatforms op verdieping 124 en 148.
1 km
Dubai Mall
Het grootste winkelcentrum van de stad, met meer dan 1.200 winkels en een groot aquarium.
1.5 km
Dubai Fountains
Watershow op het Burj Lake, 's avonds meerdere keren per uur te zien.
4 km
Dubai Frame
Glazen brug op 150 meter hoogte met zicht op oud en nieuw Dubai.

Aanvullende informatie

Reisinformatie

Millennium Central Downtown ligt in Business Bay, op loopafstand van de bekendste attracties van Dubai. Het Dubai Water Canal loopt langs de wijk en biedt een wandelpad direct vanuit het hotel.

Veel gestelde vragen

Je kunt ter plaatse je preferentie aangeven bij de receptie, of vooraf laten doorgeven via Bebsy aan het hotel. Voorkeuren zoals een hoge verdieping, rookvrij of een tweepersoonsbed worden zoveel mogelijk gehonoreerd, maar kunnen niet worden gegarandeerd. Voor sommige preferenties kan het hotel een toeslag rekenen.
Dubai International Airport (DXB) is via de rode metrolijn verbonden met het stadscentrum. Neem de metro richting Jebel Ali en stap uit bij station Business Bay, op loopafstand van het hotel. De rit duurt circa 25 minuten. Voor de metro heb je een Nol Card nodig, te koop bij het station. Een taxi vanaf DXB kost circa 70 AED en rijdt in 20 tot 25 minuten naar het hotel.
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur, uitchecken voor 12.00 uur. Bij vroege aankomst kun je je bagage afgeven bij de receptie en al de stad in. Vroeger inchecken is mogelijk op verzoek en afhankelijk van beschikbaarheid.
Ja, het hotel heeft een buitenzwembad dat gratis beschikbaar is voor alle hotelgasten. Ook het fitnesscentrum is gratis te gebruiken.
Metrostation Business Bay (rode lijn) ligt op loopafstand van het hotel. Vanuit dit station bereik je Dubai Marina, het DIFC, de luchthaven en andere delen van de stad rechtstreeks.

Prijskalender

Stap 1

Selecteer prijs

2026
Sep
2026
Okt
2026
Nov
2026
Dec
2027
Jan
2027
Feb
2027
Mrt
2027
Apr
2027
Mei
2027
Jun
2027
Jul
2027
Aug
2027
Sep
2027
Okt
2027
Nov
2027
Dec
2028
Jan
2028
Feb
* Prijzen per persoon

Stap 2

Selecteer vlucht


Stap 3

Selecteer verblijf


Stap 4

Jouw keuze

Hotel Millennium Central Downtown ★★★★
Reisduur
Personen
Kamers
Verzorging
Heenreis
Terugreis
Prijs p.p.
Hotel
Vlucht
Boekingskosten
Calamiteitenfonds
SGR bijdrage
Timetomomo
Spotted by locals
Totaal
Deze reis nu boeken
Deze reis valt onder SGR dekking.
Mogelijkheid tot 30% aanbetaling bij Smart of Comfort tarief
Vanaf € —,-
Bekijk prijzen
Om bebsy.nl beter te laten functioneren gebruiken wij cookies en vergelijkbare technieken. Door op akkoord te klikken, stem je in met onze Cookieverklaring en Privacyverklaring.