Ocean Z Boutique Hotel | gebouwOcean Z Boutique HotelOcean Z Boutique Hotel | slaapkamerOcean Z Boutique HotelOcean Z Boutique HotelOcean Z Boutique HotelOcean Z Boutique HotelOcean Z Boutique Hotel | badkamerOcean Z Boutique Hotel | prive zwembadOcean Z Boutique Hotel | dinner
Nederlandse Antillen · Aruba · Fly & Drive
Ocean Z Boutique Hotel
Adults-only boutique hotel aan Malmok Beach, ontbijt inbegrepen, huurauto voor je deur
6-15 dagen
Fly & Drive
Aan Malmok Beach, rustige noordwestkust van Aruba
Adults Only boetiekhotel, ontbijt inbegrepen
Terras met zeezicht, snorkellocaties voor de deur
Over deze fly & drive
Ocean Z Boutique Hotel is een exclusief adults-only hotel aan Malmok Beach, aan de rustige noordwestkust van Aruba. Met slechts 13 kamers is dit een persoonlijk en intiem verblijf, ver van de drukte van Palm Beach. Malmok staat bekend om het heldere water en is geliefd bij snorkelaars vanwege het rijke zeeleven net voor de kust.
Ontbijt is inbegrepen in de verblijfsprijs, zodat je de dag goed begint voor je het eiland op gaat. De kleine schaal van het hotel zorgt voor een rustige, haast huiselijke sfeer. Koppels die op zoek zijn naar privacy en zeezicht zitten hier goed.
Met de huurauto rij je in een paar minuten naar de California Lighthouse aan de noordpunt van het eiland. Palm Beach met zijn restaurants en terrasjes is vijf kilometer verderop. Oranjestad is wat verder maar zeker de moeite waard voor een middag winkelen en een wandeling langs de haven.
Faciliteiten
Adults Only
Ontbijt inbegrepen
13 kamers, kleinschalig
Direct toegang Malmok Beach
Snorkellocaties voor de deur
Terras met zeezicht
Gratis wifi
Airconditioning
Gratis parkeren
Ontdek tijdens je verblijf
Ocean Z ligt aan Malmok Beach in het noorden, dicht bij de California Lighthouse en Arashi Beach:
0km
Malmok Beach
Rustig strand met helder water, bij snorkelaars geliefd om het rijke zeeleven.
2km
Arashi Beach
Populaire snorkellocatie aan de noordwestkust met koraalrif net voor de kust.
3km
California Lighthouse
Wit vuurtoren aan de noordpunt van het eiland, goed bereikbaar voor een zonsondergang.
5km
Palm Beach
Drukke hotelstrip met restaurants, watersport en een levendige strandsfeer.
15km
Oranjestad centrum
Kleurrijke hoofdstad met koloniale architectuur, winkels en een gezellige haven.
12km
Luchthaven Aruba (AUA)
Queen Beatrix International Airport, circa vijftien minuten rijden.
Om bebsy.nl beter te laten functioneren gebruiken wij cookies en vergelijkbare technieken. Door op akkoord te klikken, stem je in met onze Cookieverklaring
en Privacyverklaring.