Adults-only ruraalhotel in het oude dorp van Arona, met zwembad en huurauto
9.0· 785 beoordelingen
Fly & Drive
Over deze fly & drive
Hotel Rural La Correa del Almendro ligt in het oude dorp van Arona, in de zuidelijke bergen van Tenerife op ongeveer zeshonderd meter hoogte. Het is een adults-only hotel in een traditioneel Canarisch gebouw, met rustiek ingerichte kamers en een persoonlijke sfeer. Vanaf de luchthaven Tenerife-Zuid rijd je er in ongeveer een half uur naartoe.
Er is een buitenzwembad met een zonneterras en zicht over het dal en de bergen. Het hotel heeft transparante koepels waarin je onder de sterrenhemel slaapt en een eigen restaurant met lokale gerechten. De ligging in het binnenland houdt het rustig, weg van de drukte aan de kust.
Met de huurauto sta je zo in het oude centrum van Arona of aan de start van de wandeling naar de Roque del Conde. De stranden van Los Cristianos liggen op een kwartier rijden, en landinwaarts bereik je het hooggelegen wijndorp Vilaflor en het Teide National Park.
Faciliteiten
Buitenzwembad met zonneterras
Zicht over dal en bergen
Adults-only
Restaurant met lokale gerechten
Transparante koepels voor sterrenkijken
Kamers met balkon of terras
Ligging in het oude dorp van Arona
Ontbijt beschikbaar
Airconditioning
Gratis wifi
Gratis parkeren
Ontdek tijdens je verblijf
Hotel Rural La Correa del Almendro ligt in het oude dorp van Arona, in het zuiden van Tenerife. Met de huurauto verken je de bergen, de kust en het Teide National Park op je eigen tempo.
0.3km
Arona oude dorp
Historisch dorpsplein met een witte kerk en smalle straatjes, op loopafstand van het hotel.
4km
Roque del Conde
Tafelberg met een wandelpad naar de top en uitzicht over de zuidkust.
12km
Los Cristianos
Kustplaats met zandstranden, een jachthaven en boten voor het spotten van walvissen.
15km
Vilaflor de Chasna
Hoogste dorp van Tenerife, omringd door dennenbos en wijngaarden.
40km
Teide National Park
Vulkanisch landschap rond de Teide, de hoogste berg van Spanje, met wandelpaden en een kabelbaan.
22km
Luchthaven Tenerife-Zuid (TFS)
Internationale luchthaven, bereikbaar in ongeveer een half uur. Ophalen en inleveren van de huurauto direct op het vliegveld.
Ja, bij deze Fly & Drive is de huurauto inbegrepen. In de boekingsstap zie je exact welk type auto is inbegrepen en welke upgrades mogelijk zijn.
Dat kan. Tijdens het boeken of via onze klantenservice kun je upgraden. Voor meer bagageruimte raden we een ruimere categorie aan.
De verhuurmaatschappij wordt geïnformeerd over je vluchtgegevens. Neem bij lange vertragingen contact op met het noodnummer in je voucher.
Tenerife heeft geen tolwegen. Parkeren en lokale kosten zijn meestal niet inbegrepen. Bij Hotel Rural La Correa del Almendro is gratis parkeren beschikbaar.
Voor dit hotel vlieg je op luchthaven Tenerife-Zuid (TFS), de belangrijkste luchthaven voor het zuiden van het eiland. Bij het boeken zie je de beschikbare vluchten met hun vertrektijden en prijzen vanaf verschillende Nederlandse luchthavens.
Ja, Hotel Rural La Correa del Almendro is adults-only, gericht op rust en een persoonlijke sfeer in het binnenland van het eiland.
Het hotel ligt in de bergen bij Arona. De stranden van Los Cristianos en Playa de las Américas bereik je met de huurauto in ongeveer een kwartier tot twintig minuten.
Om bebsy.nl beter te laten functioneren gebruiken wij cookies en vergelijkbare technieken. Door op akkoord te klikken, stem je in met onze Cookieverklaring
en Privacyverklaring.