Uw zekerheden:Boek met SGR dekkingBoek met SGR dekkingSGR gedektCalamiteitenfonds dekkingCalamiteitenfonds dekkingCalamiteitenfonds✓ Ruim 15 jaar ervaring
Betaal veilig via:Ideal Wero logoMasterCardVISA

Hotel Aletto Kudamm

Budgethotel met privékamers en dakterras bij Zoologischer Garten

8.0 · 702 beoordelingen
3-8 dagen
Stedentrip
Modern hotel met panorama dakterras
Op 5 minuten lopen van Kurfürstendamm
Verblijf op basis van logies

Over deze accommodatie

Het aletto Hotel Kudamm staat in Charlottenburg, op vijf minuten lopen van de Kurfürstendamm. Het concept combineert privékamers met gedeelde voorzieningen: alle kamers hebben een privébadkamer met vloerverwarming en airconditioning, maar de sfeer is opener en socialer dan bij een standaard hotel. Station Zoologischer Garten ligt op 200 meter lopen.

Het hotel heeft een loungebar, een binnentuin en een dakterras met uitzicht over Berlijn. Gasten kunnen elke ochtend gebruikmaken van het ontbijtbuffet. Biljart en tafeltennis zijn beschikbaar in het hotel. Voor jonge gästen is er een speeltuin en buiten een voetbalkooi. De receptie is 24 uur per dag bezet en privéparkeren is op aanvraag beschikbaar.

De Kurfürstendamm met winkels, restaurants en de Kaiser-Wilhelm-Gedächtniskirche is op loopafstand. Zoo Berlin ligt direct naast station Zoologischer Garten. Vanuit dit knooppunt vertrekken S-Bahn, U-Bahn en regionale bussen naar het hele centrum van Berlijn.

Faciliteiten

Gratis wifi in alle kamers en gemeenschappelijke ruimtes
Airconditioning in alle kamers
Privébadkamer met vloerverwarming
Ontbijtbuffet
Loungebar
Dakterras met uitzicht over Berlijn
Binnentuin
Biljart en tafeltennis
24-uurs receptie
Privéparkeren op aanvraag
Flatscreen-tv in alle kamers

Wat is inbegrepen?

Inclusief

Vlucht
Handbagage
Hotel

Optioneel

Ruimbagage

Exclusief

Toeristenbelasting
Te voldoen op locatie

Wijken en highlights

200 m
S/U Zoologischer Garten
Centraal OV-knooppunt met S-Bahn, U-Bahn en regionale treinen naar het hele centrum.
300 m
Zoo Berlin
Grootste en oudste dierentuin van Duitsland, gelegen naast het station.
500 m
Kaiser-Wilhelm-Gedächtniskirche
Bewust onherstelde oorlogskerk als monument, met een moderne blauwe glazen aanbouw.
700 m
Kurfürstendamm
Hoofdwinkelstraat van West-Berlijn, met winkels, restaurants en terrassen.
1 km
KaDeWe
Kaufhaus des Westens, een van de grootste warenhuizen van Europa met een beroemde delicatessenhal.
3 km
Schloss Charlottenburg
Grootste paleis van Berlijn, omgeven door een baroktuin aan de oevers van de Spree.

Aanvullende informatie

Reisinformatie

Het aletto Hotel Kudamm staat in Charlottenburg, op loopafstand van de Kurfürstendamm. Station Zoologischer Garten is op 200 meter en verbindt je met alle delen van de stad.

Veel gestelde vragen

Je kunt ter plaatse je preferentie aangeven bij de receptie, of vooraf laten doorgeven via Bebsy aan het hotel. Voorkeuren zoals een hoge verdieping, rookvrij of een tweepersoonsbed worden zoveel mogelijk gehonoreerd, maar kunnen niet worden gegarandeerd. Voor sommige preferenties kan het hotel een toeslag rekenen.
Berlijn heeft één internationale luchthaven: Berlin Brandenburg Airport (BER). Vanaf BER kom je met de S-Bahn S9 in ongeveer 30 tot 35 minuten naar het centrum. De S9 stopt bij Zoologischer Garten, op 200 meter van het hotel. Je kunt ook een transfer bijboeken via Bebsy.
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur, uitchecken voor 12.00 uur. Bij vroege aankomst kun je je bagage afgeven bij de receptie en al de stad in. Vroeger inchecken is mogelijk op verzoek en afhankelijk van beschikbaarheid.
Het aletto Hotel Kudamm biedt privékamers met eigen badkamer, vergelijkbaar met een regulier hotel. De gedeelde ruimtes zoals de loungebar en het dakterras geven het hotel een wat opener karakter. Het is populair bij uiteenlopende reizigers, van stellen tot vrienden- en familiegroepen.
Ja, het hotel heeft een dakterras met uitzicht over Berlijn. Het terras is beschikbaar voor alle hotelgasten en wordt met mooi weer goed bezocht.

Prijskalender

Stap 1

Selecteer prijs

2026
Sep
2026
Okt
2026
Nov
2026
Dec
2027
Jan
2027
Feb
2027
Mrt
2027
Apr
2027
Mei
2027
Jun
2027
Jul
2027
Aug
2027
Sep
2027
Okt
2027
Nov
2027
Dec
2028
Jan
2028
Feb
* Prijzen per persoon

Stap 2

Selecteer vlucht


Stap 3

Selecteer verblijf


Stap 4

Jouw keuze

Hotel Aletto Kudamm ★★★
Reisduur
Personen
Kamers
Verzorging
Heenreis
Terugreis
Prijs p.p.
Hotel
Vlucht
Boekingskosten
Calamiteitenfonds
SGR bijdrage
Timetomomo
Spotted by locals
Totaal
Deze reis nu boeken
Deze reis valt onder SGR dekking.
Mogelijkheid tot 30% aanbetaling bij Smart of Comfort tarief
Vanaf € —,-
Bekijk prijzen
Om bebsy.nl beter te laten functioneren gebruiken wij cookies en vergelijkbare technieken. Door op akkoord te klikken, stem je in met onze Cookieverklaring en Privacyverklaring.