9,0
Winnaar 2018
Veilig betalen via

Hotel Metropole by Semarah

Metropole Hotel by Semarah - KamerMetropole Hotel by Semarah - KamerMetropole Hotel by Semarah - Zithoek op kamerMetropole Hotel by Semarah - BadkamerMetropole Hotel by Semarah - BadkamerMetropole Hotel by Semarah - GebouwMetropole Hotel by Semarah - ReceptieMetropole Hotel by Semarah - LobbyMetropole Hotel by Semarah - OntbijtruimteMetropole Hotel by Semarah - OntbijtMetropole Hotel by Semarah - OntbijtbuffetMetropole Hotel by Semarah - Commerce Gastro PubMetropole Hotel by Semarah - BarHotel Metropole by Semarahis boekbaar vanaf: 109,-bekijk prijzenHotel Metropole by Semarah prijzenScoort eenvan de 1021 reviews9,0
  • In de oude stad van Riga
  • Gezellige bar met prachtig uitzicht over de stad
  • Elke dag een lekker ontbijtje
Direct naar prijzen

Hotelbeschrijving

Hotel Metropole by Semarah Riga

Viersterrenhotel Metropole by Semarah ligt in de oude stad van Riga. Dankzij deze fantastische locatie de stad loop je met gemak naar de belangrijkste bezienswaardigheden. Zo ligt de centrale markt van Riga op 5 minuten lopen, de Petrikerk op 7 minuten lopen, het Vrijheidsmonument op 7 minuten lopen en Vermanes Garden op 9 minuten lopen. Ook zijn er in de omgeving veel restaurants en bars te vinden, waar je kennis maakt met de Letse keuken. Hotel Metropole by Semarah is gevestigd in een historisch gebouw uit de 19e eeuw en heeft moderne faciliteiten voor een fijn verblijf. Zo is er een bar, de Commerce Gastro Pub, waar allerlei dranken en traditionele gerechten geserveerd worden. In de ochtend neem je hier plaats voor een heerlijk en gezond ontbijtje. Verder staat het vriendelijke personeel van de receptie 24 uur per dag voor je klaar om te helpen waar nodig. Hier ben je aan het juiste adres voor leuke tips over de stad en het regelen van uitstapje. Eerdere gasten waarderen Hotel Metropole by Semarah vanwege de nette kamers, de goede locatie en het behulpzame personeel. Dit belooft een leuke stedentrip Riga te worden!

Faciliteiten

  • Restaurant
  • Bar
  • Roomservice
  • Gratis wifi
  • 24-uursreceptie
  • Bagageopslag
  • Conciërgeservice
  • Wasserij, stomerij en strijkservice (toeslag)
  • Kluisje
  • Airconditioning
  • Verwarming
  • Lift
  • Voorzieningen voor gehandicapten

Kamerfaciliteiten

De ruime kamers van het hotel zijn voorzien van airconditioning, een flatscreentelevisie en een minibar. De eigen badkamer heeft een bad of een douche en gratis toiletartikelen. Gratis wifi is beschikbaar op je kamer.

Verzorging

In dit hotel verblijf je op basis van logies en ontbijt.

Locatie

Over de locatie

  • In de oude stad van Riga
  • Op 400 meter van de centrale markt van Riga
  • Op 600 meter van de Petrikerk en het Vrijheidsmonument
  • Op 750 meter van de Vermanes Garden
  • Luchthaven op 11 kilometer afstand

Hotel Metropole by Semarah

LandLetland
RegioRiga
PlaatsRiga
PostcodeLV-1050
AdresAspazijas bulvāris 36/38

Beoordelingen

Onderdelen Reis

Deze reis bestaat uit losse onderdelen (mogelijke onderdelen zijn vlucht, hotel, autohuur, excursies, transfers) en wordt in opdracht van de hoofdboeker vastgelegd. Er wordt gebruik gemaakt van de voordeligste tarieven, die dagelijks door de reisdienstverschaffers worden aangeboden. Voor deze boeking bemiddelt Bebsy in opdracht van Gomundo, welke de reisonderdelen op naam van de klant vastlegt. Naast de algemene voorwaarden van Bebsy zijn tevens de algemene voorwaarden van Gomundo hierop van toepassing. Deze reis valt onder de SGR dekking van Gomundo.

Inclusief

  • Vlucht
  • Hotel
  • Handbagage

Optioneel

  • Ruimbagage
  • Transfer (€ 25,- p.p.)
  • Toe te voegen op volgende pagina

Exclusief

  • Toeristenbelasting
    Te voldoen op locatie

beschikbaarheid

Bebsy haalt de goedkoopste prijzen voor je op.
Bekijk prijzen.
Bebsy haalt de goedkoopste prijzen voor je op.
Bekijk prijzen.
Sluiten

Accommodatie

Zonder accommodatie
Selecteer een datum
HotelHotel Metropole by Semarah
Aantal dagen
Aantal nachten
Aantal pers.
Verzorging
Kamertype
Check-in
Check-out

vlucht

Zonder vlucht
Heenvlucht
Luchthaven A
Luchthaven B
+ € 0,-? - ?Airline onbekend
Terugvlucht
Luchthaven B
Luchthaven A
+ € 0,-? - ?Airline onbekend

Prijs

Prijs per persoon +
  - Hotel
  - Vlucht
  - Huurauto
Boekingskosten25,-
Calamiteitenfonds
i
2,50
Verzekeringskosten +
Totaal
Totaal
Ledenkorting- 25,-
Bebsy ledenprijs
i
De getoonde prijzen kunnen wij alleen vandaag garanderen
Deze reis nu boeken
ZEKERHEDEN
Voor deze boeking bemiddelt Bebsy in opdracht van Gomundo. Deze reis valt onder de SGR dekking van Gomundo.

Beoordelingen