Uw zekerheden:Boek met SGR dekkingBoek met SGR dekkingSGR gedektCalamiteitenfonds dekkingCalamiteitenfonds dekkingCalamiteitenfonds✓ Ruim 15 jaar ervaring
Betaal veilig via:Ideal Wero logoMasterCardVISA

Aparthotel Daniel Griffin

Apparthotel op 700 meter van de Grote Markt, met eigen café

8.0 · 236 beoordelingen
3-7 dagen
Stedentrip
Op 650 meter van de Grote Markt
Onlangs gerenoveerd
Kies voor logies of logies en ontbijt

Over deze accommodatie

Daniel Griffin Aparthotel by Artery Hotels staat op een rustige straat in de Oude Stad, op 700 meter van de Grote Markt en op 600 meter van de Kazimierz-wijk. Het is een apparthotel: de kamers zijn voorzien van kitchenette met gootsteen, magnetron en koelkast, en bieden een aparte eet- en leefruimte. Een aantal units heeft een balkon.

Elke kamer heeft een flatscreen-tv met satellietzenders, gratis wifi, een koffiemachine en een privébadkamer met douche. Het apparthotel heeft een eigen Lunch Box Café, waar je ook ontbijt kunt nuttigen. De receptie helpt met het boeken van uitstapjes, ticketservice en wasservice; bagageopslag is beschikbaar.

De Oude Stad van Krakau is een van de best bewaarde middeleeuwse stadskernen van Europa. Vanuit het hotel loop je naar de Grote Markt met de gotische St.-Mariakerk en de Lakenhal, en via het Barbican naar de Florianuspoort. Het Wawelkasteel bereik je in circa 20 minuten te voet.

Faciliteiten

Gratis wifi in alle kamers en gemeenschappelijke ruimtes
Kitchenette met gootsteen, magnetron en koelkast
Eigen café (Lunch Box Café) voor ontbijt en lunch
Flatscreen-tv met satellietzenders
Koffiemachine op de kamer
Privébadkamer met douche
Bagageopslag
Ticketservice en excursieorganisatie via receptie
Wasservice
24-uurs receptie
Geselecteerde units met balkon
Airconditionering in alle kamers

Wat is inbegrepen?

Inclusief

Vlucht
Handbagage
Hotel

Optioneel

Ruimbagage
Transfer

Exclusief

Toeristenbelasting
Te voldoen op locatie

Wijken en highlights

300 m
Barbican en Florianuspoort
Middeleeuwse vestingwerken aan de noordkant van de Oude Stad, onderdeel van de Koninklijke Weg.
600 m
Kazimierz
Historische Joodse wijk met synagogen, antiekmarkten en een bruisend restaurantscene.
700 m
Grote Markt (Rynek Główny)
Centraal plein met de gotische St.-Mariakerk, Lakenhal en talrijke terrassen.
1.5 km
Wawelkasteel
Koninklijk kasteel op een heuvel boven de Wisła, met kathedraal en koninklijke vertrekken.
1.5 km
Kraków Główny (Centraal Station)
Centraal spoor- en busstation met directe verbinding naar vliegveld en andere steden.
2.5 km
Schindler-museum
Museum in de voormalige emaille-fabriek van Oskar Schindler, over de Tweede Wereldoorlog.

Aanvullende informatie

Reisinformatie

Daniel Griffin Aparthotel staat midden in de Oude Stad, op korte loopafstand van de Grote Markt en de Kazimierz-wijk. De meeste highlights van Krakau zijn te voet bereikbaar.

Veel gestelde vragen

Je kunt ter plaatse je preferentie aangeven bij de receptie, of vooraf laten doorgeven via Bebsy aan het hotel. Voorkeuren zoals een hoge verdieping, rookvrij of een tweepersoonsbed worden zoveel mogelijk gehonoreerd, maar kunnen niet worden gegarandeerd. Voor sommige preferenties kan het hotel een toeslag rekenen.
Kraków John Paul II Airport ligt op ongeveer 12 kilometer van het stadscentrum. De trein verbindt het vliegveld met Kraków Główny (Centraal Station) in circa 20 minuten; tickets kosten ongeveer 17 PLN. Overdag rijdt ook buslijn 300 naar het stadscentrum (circa 40 minuten, ticket 6 PLN). Een taxi of rideshare-app (Bolt, Uber) kost tussen de 60 en 90 PLN en doet er circa 25 minuten over. Vanuit Centraal Station is het apparthotel op circa 15 minuten lopen.
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur, uitchecken voor 12.00 uur. Bij vroege aankomst kun je je bagage afgeven bij de receptie en al de stad in. Vroeger inchecken is op verzoek mogelijk, afhankelijk van beschikbaarheid.
Ja, een deel van de kamers en alle appartementen beschikken over een kitchenette met gootsteen, magnetron en koelkast. Dit is handig als je zelf kleine maaltijden wilt bereiden. Vraag bij boeking via Bebsy naar de beschikbaarheid van units met kitchenette.
Ja, in het Lunch Box Café bij het apparthotel kun je elke ochtend ontbijten. Ontbijt is niet standaard inbegrepen en kan worden bijgeboekt via Bebsy of ter plaatse.

Prijskalender

Stap 1

Selecteer prijs

2026
Sep
2026
Okt
2026
Nov
2026
Dec
2027
Jan
2027
Feb
2027
Mrt
2027
Apr
2027
Mei
2027
Jun
2027
Jul
2027
Aug
2027
Sep
2027
Okt
2027
Nov
2027
Dec
2028
Jan
2028
Feb
* Prijzen per persoon

Stap 2

Selecteer vlucht


Stap 3

Selecteer verblijf


Stap 4

Jouw keuze

Aparthotel Daniel Griffin
Reisduur
Personen
Kamers
Verzorging
Heenreis
Terugreis
Prijs p.p.
Hotel
Vlucht
Boekingskosten
Calamiteitenfonds
SGR bijdrage
Timetomomo
Spotted by locals
Totaal
Deze reis nu boeken
Deze reis valt onder SGR dekking.
Mogelijkheid tot 30% aanbetaling bij Smart of Comfort tarief
Vanaf € —,-
Bekijk prijzen
Om bebsy.nl beter te laten functioneren gebruiken wij cookies en vergelijkbare technieken. Door op akkoord te klikken, stem je in met onze Cookieverklaring en Privacyverklaring.