8,7
Winnaar 2018
Veilig betalen via

Hotel Rooms Ciencias

Tweepersoonskamer van Hotel Rooms Ciencias in ValenciaTweepersoonskamer van Hotel Rooms Ciencias in ValenciaTweepersoonskamer van Hotel Rooms Ciencias in ValenciaTweepersoonskamer van Hotel Rooms Ciencias in ValenciaBadkamer van een tweepersoonskamer van Hotel Rooms Ciencias in ValenciaIngang van Hotel Rooms Ciencias in ValenciaReceptie van Hotel Rooms Ciencias in ValenciaHal van Hotel Rooms Ciencias in ValenciaRestaurant van Hotel Rooms Ciencias in ValenciaRestaurant van Hotel Rooms Ciencias in ValenciaTafel in het restaurant van Hotel Rooms Ciencias in ValenciaEntree restaurant van Hotel Rooms Ciencias in ValenciaTerras van Hotel Rooms Ciencias in ValenciaFietsen van Hotel Rooms Ciencias in ValenciaHotel Rooms Cienciasis boekbaar vanaf: 119,-bekijk prijzenHotel Rooms Ciencias prijzenScoort eenvan de 268 reviews8,0
  • Op 300 meter van de Stad van Kunst en Wetenschap
  • Gezellig en sfeervol restaurant
  • Kies voor logies of logies en ontbijt
Direct naar prijzen

Hotelbeschrijving

Hotel Rooms Ciencias Valencia

Hotel Rooms Ciencias ligt op 300 meter afstand van een van Valencia's grootste highlight: de Stad van de Kunst en Wetenschap. Deze highlight is zeker de moeite waard om te bezoeken. Elk gebouw heeft een ander thema, dus er is voor ieder wat wils. Het historische centrum ligt op ongeveer 35 minuten lopen. Het is ook mogelijk om gebruik te maken van het openbaar vervoer. In de buurt stoppen meerdere bussen en metrostation Túria ligt op 5 minuten lopen. Hotel Rooms Ciencias is een net en modern hotel. Het beschikt over een sfeervol restaurant waar je terecht kan voor ontbijt, lunch en diner. Ook is dit de ideale plek om de dag af te sluiten met een lekker drankje. Tegen een toeslag is het mogelijk om hier fietsen te huren. Dat is pas een leuke manier om de stad te ontdekken! Eerdere gasten waarderen de fantastische locatie, het vriendelijke personeel en de nette kamers. Het belooft een heerlijke stedentrip Valencia te worden! 

Faciliteiten

  • Restaurant
  • Snack- en frisdrankautomaten
  • Gratis wifi
  • Fietsverhuur (toeslag)
  • 24-uursreceptie
  • Bagageopslag
  • Excursiebalie
  • Conciërgeservice
  • Dagelijkse schoonmaak
  • Wasserij (toeslag)
  • Airconditioning
  • Verwarming
  • Lift

Kamerfaciliteiten

De kamers zijn voorzien van airconditioning, een flatscreentelevisie en een eigen badkamer met een douche en een haardroger. Gratis wifi is beschikbaar op je kamer.  

Verzorging

Maak je keuze tussen een verblijf op basis van logies of logies en ontbijt. Het gewenste verzorgingstype selecteer je boven de prijstabel.

Locatie

Over de locatie

  • Op 300 meter van de Stad van Kunst en Wetenschap
  • Op 5 minuten lopen van metrostation Túria
  • Op 12 minuten rijden van de haven en het strand
  • Met de metro reis je in 20 minuten naar het historische centrum
  • Op 11 kilometer van de luchthaven

Hotel Rooms Ciencias

LandSpanje
RegioValencia
PlaatsCampanar
Postcode46013
AdresAvenida Instituto Obrero de Valencia 20

Beoordelingen

Onderdelen Reis

Deze reis bestaat uit losse onderdelen (mogelijke onderdelen zijn vlucht, hotel, autohuur, excursies, transfers) en wordt in opdracht van de hoofdboeker vastgelegd. Er wordt gebruik gemaakt van de voordeligste tarieven, die dagelijks door de reisdienstverschaffers worden aangeboden. Voor deze boeking bemiddelt Bebsy in opdracht van Gomundo, welke de reisonderdelen op naam van de klant vastlegt. Naast de algemene voorwaarden van Bebsy zijn tevens de algemene voorwaarden van Gomundo hierop van toepassing. Deze reis valt onder de SGR dekking van Gomundo.

Inclusief

  • Vlucht
  • Hotel
  • Handbagage

Optioneel

  • Ruimbagage
  • Toe te voegen op volgende pagina

Exclusief

  • Toeristenbelasting
    Te voldoen op locatie

beschikbaarheid

Bebsy haalt de goedkoopste prijzen voor je op.
Bekijk prijzen.
Bebsy haalt de goedkoopste prijzen voor je op.
Bekijk prijzen.
Sluiten

Accommodatie

Zonder accommodatie
Selecteer een datum
HotelHotel Rooms Ciencias
Aantal dagen
Aantal nachten
Aantal pers.
Verzorging
Kamertype
Check-in
Check-out

vlucht

Zonder vlucht
Heenvlucht
Luchthaven A
Luchthaven B
+ € 0,-? - ?Airline onbekend
Terugvlucht
Luchthaven B
Luchthaven A
+ € 0,-? - ?Airline onbekend

Prijs

Prijs per persoon +
  - Hotel
  - Vlucht
  - Huurauto
Boekingskosten25,-
Calamiteitenfonds
i
2,50
Verzekeringskosten +
Totaal
Totaal
Ledenkorting- 25,-
Bebsy ledenprijs
i
De getoonde prijzen kunnen wij alleen vandaag garanderen
Deze reis nu boeken
ZEKERHEDEN
Voor deze boeking bemiddelt Bebsy in opdracht van Gomundo. Deze reis valt onder de SGR dekking van Gomundo.

Beoordelingen