Uw zekerheden:Boek met SGR dekkingBoek met SGR dekkingSGR gedektCalamiteitenfonds dekkingCalamiteitenfonds dekkingCalamiteitenfonds✓ Ruim 15 jaar ervaring
Betaal veilig via:Ideal Wero logoMasterCardVISA
Italië · Puglia · Fly & Drive

Hotel Riva del Sole

Viersterren strandhotel in Giovinazzo op negen kilometer van Bari Airport, met privéstrand en gratis airportshuttle.

8.0 · 72 beoordelingen
3-15 dagen
Fly & Drive
4-sterren hotel direct aan strand Giovinazzo
Privéstrand, kinderzwembad en airportshuttle
4-sterren kamers, privéstrand direct voor de deur

Over deze fly & drive

Hotel Riva del Sole staat aan het strand van Giovinazzo, een havenstadje met een normannische kathedraal, 20 kilometer ten noorden van Bari. Op slechts negen kilometer van de luchthaven is dit de meest logische aankomst- en vertrekplek voor een Puglia fly-drive. De gratis airportshuttle vertrekt op vaste tijden.

Het hotel heeft een volledig uitgerust privéstrand, een semi-olympisch buitenzwembad, een kinderzwembad, een tennisbaan en een panoramisch terrasrestaurant met verse Adriatische vis en Pugliese keuken. De Romaanse co-kathedraal van Giovinazzo, een van de best bewaarde van de Adriatische kust, is op vijf minuten lopen. Congres- en evenementfaciliteiten zijn aanwezig.

Met de huurauto rijd je de Noord-Adriatische kust van Puglia op: Molfetta met zijn Romaanse duomo op 6 kilometer, de haven van Trani op 25 kilometer, Bari met de Basilica di San Nicola op 20 kilometer, en Castel del Monte van Frederik II op 55 kilometer. Riva del Sole is de aankomstplek voor de breedte van de Puglia fly-drive.

Faciliteiten

Privéstrand met ligstoelen en parasols
Semi-olympisch buitenzwembad en kinderzwembad
Tennisbaan
Restaurant Le Terrazze sul Mare (Pugliese keuken, verse vis)
Bar en koffiecorner
Panoramisch terras
Gratis shuttle naar Bari Airport (op vaste tijden)
Congres- en eventfaciliteiten
Wifi
Gratis parkeren

Ontdek tijdens je verblijf

Giovinazzo ligt op negen kilometer van Bari Airport, aan de Adriatische kust. Met de huurauto rijd je van Trani naar Bari en verder zuidwaarts.

0.1km
Strand Giovinazzo
Het strand van Giovinazzo direct voor het hotel, met helder Adriatisch water en de skyline van het historische vissersdorp.
0.5km
Co-kathedraal Giovinazzo
Een Romaanse kathedraal van de Adriatische kust, goed bewaard en zelden toeristisch druk.
6km
Molfetta
Historische havenstad met een duomo direct aan het water, een van de markantste religieuze monumenten van Noord-Puglia.
20km
Bari
De hoofdstad van Puglia, met de Basilica di San Nicola, de middeleeuwse oude stad en de haven van waaruit de veerboot naar Albanië vertrekt.
25km
Trani
De kathedraal van Trani staat direct aan het water, gebouwd op de rand van de Adriatische Zee. De middeleeuwse synagoge in de Joodse wijk is uniek in Zuid-Italië.
9km
Luchthaven Bari (BRI)
Internationale luchthaven, bereikbaar in vijftien minuten. Ophalen en inleveren van de huurauto direct op het vliegveld.

Wat is inbegrepen?

Inclusief

Vlucht
Handbagage
Hotel

Optioneel

Ruimbagage

Exclusief

Toeristenbelasting
Te voldoen op locatie

Veelgestelde vragen

Ja, bij deze Fly & Drive is de huurauto inbegrepen. In de boekingsstap zie je exact welk type auto is inbegrepen en welke upgrades mogelijk zijn.
Dat kan. Tijdens het boeken of via onze klantenservice kun je upgraden. Voor gezinnen raden we een ruimere categorie aan.
De verhuurmaatschappij wordt geïnformeerd over je vluchtgegevens. Neem bij lange vertragingen contact op met het noodnummer in je voucher.
Tol, parkeren en lokale kosten zijn meestal niet inbegrepen. Je betaalt deze ter plaatse of via het verhuurcontract.
Ja, de shuttle naar Bari Airport rijdt op vaste tijden. Bij het boeken of via de receptie kun je de tijden opvragen. Individueel vervoer buiten de vaste tijden is mogelijk tegen een toeslag.
Absoluut. Trani heeft een kathedraal die direct aan de haven is gebouwd op de rand van de zee. De Joodse wijk met de middeleeuwse synagoge is bovendien uniek in Zuid-Italië.

Beschikbaarheid & prijzen

Stap 1

Selecteer prijs

2026
Sep
2026
Okt
2026
Nov
2026
Dec
2027
Jan
2027
Feb
2027
Mrt
2027
Apr
2027
Mei
2027
Jun
2027
Jul
2027
Aug
2027
Sep
2027
Okt
2027
Nov
2027
Dec
2028
Jan
2028
Feb
* Prijzen per persoon

Stap 2

Selecteer vlucht


Stap 3

Selecteer verblijf


Stap 4

Jouw keuze

Hotel Riva del Sole ★★★★
Reisduur
Personen
Kamers
Verzorging
Heenreis
Terugreis
Prijs p.p.
Hotel
Vlucht
Boekingskosten
Calamiteitenfonds
SGR bijdrage
Timetomomo
Spotted by locals
Totaal
Deze reis nu boeken
Deze reis valt onder SGR dekking.
Mogelijkheid tot 30% aanbetaling bij Smart of Comfort tarief
Vanaf € —,-
Bekijk prijzen
Om bebsy.nl beter te laten functioneren gebruiken wij cookies en vergelijkbare technieken. Door op akkoord te klikken, stem je in met onze Cookieverklaring en Privacyverklaring.