
Hotel The Guardian
Boutiquehotel in een 19e-eeuws pand in Esquilino, met panoramadakterras
Over deze accommodatie
Hotel The Guardian is een viersterren boutiquehotel gevestigd in een 19e-eeuws gebouw in de wijk Esquilino, tegenover de Britse ambassade en op 10 minuten lopen van Roma Termini. Het hotel telt 76 ruime kamers met een eigentijds design in heldere kleuren, elk voorzien van gratis wifi, thee- en koffiezetapparaat en een flatscreen-tv met satellietzenders.
Elke ochtend is er een zoet en hartig ontbijtbuffet. Op de 6e verdieping bevindt zich Terrazza Costanza, een panoramisch dakterras met uitzicht over de daken van Rome en de stad in de omgeving. De receptie is 24 uur bezet.
Esquilino is een levendig stadsgedeelte dicht bij Termini. Metrostation Castro Pretorio (lijn B) ligt op 500 meter, waarvandaan je het Colosseum in twee stops bereikt. De Basilica di Santa Maria Maggiore staat op 500 meter, de Trevi Fontein op 2 kilometer.
Faciliteiten
Wat is inbegrepen?
Inclusief
Optioneel
Exclusief
Wijken en highlights
Aanvullende informatie
Reisinformatie
Hotel The Guardian ligt in Esquilino, op 10 minuten lopen van Roma Termini. Metrostation Castro Pretorio (lijn B) is op 500 meter voor snelle verbindingen naar het Colosseum en de rest van Rome.
Veel gestelde vragen
Prijskalender
Selecteer prijs
Geen resultaten gevonden




