9,0
Winnaar 2018
Veilig betalen via

Hotel MacDonald Holyrood

Slaapkamer van hotel Macdonald Holyrood in EdinburghSlaapkamer van hotel Macdonald Holyrood in EdinburghBadkamer van hotel Macdonald Holyrood in EdinburghIngang van hotel Macdonald Holyrood in EdinburghBalie van hotel Macdonald Holyrood in EdinburghRestaurant van hotel Macdonald Holyrood in EdinburghRestaurant van hotel Macdonald Holyrood in EdinburghRestaurant van hotel Macdonald Holyrood in EdinburghBar van hotel Macdonald Holyrood in EdinburghWijn van hotel Macdonald Holyrood in EdinburghZwembad van hotel Macdonald Holyrood in EdinburghWellnesscentre van hotel Macdonald Holyrood in EdinburghMassageruimte van hotel Macdonald Holyrood in EdinburghFitnessruimte van hotel Macdonald Holyrood in EdinburghHotel MacDonald Holyroodis boekbaar vanaf: 189,-bekijk prijzenHotel MacDonald Holyrood prijzenScoort eenvan de 3537 reviews8,0
  • In het historische centrum van Edinburgh
  • Bekroond restaurant
  • Kies voor logies, logies en ontbijt of halfpension
Direct naar prijzen

Hotelbeschrijving

Hotel Macdonald Holyrood Edinburgh

Viersterrenhotel Macdonald Holyrood ligt midden in het historische centrum van Edinburgh. Door deze fantastische locatie zijn alle highlights eenvoudig te bereiken. Zo ligt op 5 minuten lopen Edignburgh Palace en op 15 minuten het beroemde Edinburgh Castle. De winkelstraat Princess Street bereik je in 20 minuten lopen. Hotel Macdonald Holyrood is een stijlvol hotel met veel voorzieningen. Het beschikt over een Surf en Turf restaurant dat meerdere prijzen heeft gewonnen. Hier ben je aan het juiste adres voor de beste vlees- en visgerechten uit de omgeving. Maar dat is niet alles! Ook heeft het hotel een luxe wellnesscentrum genaamd, Vital Health & Wellbeing Club. Hier vind je onder andere een fitnessruimte, een binnenzwembad, een sauna en een stoomruimte. Verder staat het uiterst vriendelijke personeel van Hotel Macdonald 24 uur per dag voor je klaar. Zij doen er alles aan om jouw stedentrip Edinburgh onvergetelijk te maken!

Faciliteiten

  • Restaurant
  • Bar
  • Gratis wifi
  • Binnenzwembad
  • Wellnesscentrum (toeslag)
  • Massage (toeslag)
  • Solarium (toeslag)
  • Sauna
  • Fitnessruimte
  • 24-uursreceptie
  • Bagageopslag
  • Ticketservice
  • Conciërgeservice
  • Wasserij, stomerij en strijkservice (toeslag)
  • Kluisjes
  • Lift
  • Voorzieningen voor gehandicapten

Kamerfaciliteiten

De kamers zijn voorzien van een flatscreentelevisie, een kluisje, een televisie, een bureau en koffie- en theefaciliteiten. Ze hebben een eigen badkamer met een bad of een douche, een haardroger en gratis toiletartikelen. Gratis wifi is beschikbaar op je kamer.  

Verzorging

Je verblijft op basis van logies, logies en ontbijt of halfpension. Voor het ontbijt is er keuze uit continentale, Engelse/Ierse, glutenvrije, veganistische en veganistische maaltijden. Het gewenste verzorgingstype selecteer je boven de prijstabel. 

Locatie

Over de locatie

  • Midden in de oude binnenstad van Edinburgh
  • Op 350 meter afstand van het museum van Edinburgh
  • Op 650 meter afstand van station Waverley
  • Op 1 kilometer afstand van het Festival Theater
  • Op 1,3 kilometer afstand van Edinburgh Castle
  • Op 13 kilometer afstand van de luchthaven

Hotel MacDonald Holyrood

LandSchotland
RegioEdinburgh
PlaatsEdinburgh
PostcodeEH8 8AU
Adres81 Holyrood Rd

Beoordelingen

Onderdelen Reis

Deze reis bestaat uit losse onderdelen (mogelijke onderdelen zijn vlucht, hotel, autohuur, excursies, transfers) en wordt in opdracht van de hoofdboeker vastgelegd. Er wordt gebruik gemaakt van de voordeligste tarieven, die dagelijks door de reisdienstverschaffers worden aangeboden. Voor deze boeking bemiddelt Bebsy in opdracht van Gomundo, welke de reisonderdelen op naam van de klant vastlegt. Naast de algemene voorwaarden van Bebsy zijn tevens de algemene voorwaarden van Gomundo hierop van toepassing. Deze reis valt onder de SGR dekking van Gomundo Op deze overeenkomst is de garantieregeling van het Calamiteitenfonds van toepassing. Je kunt de voorwaarden vinden in de garantieregeling. Op verzoek stuurt het Calamiteitenfonds deze voorwaarden toe..

Inclusief

  • Vlucht
  • Hotel
  • Handbagage

Optioneel

  • Ruimbagage
  • Transfer (€ 50,- p.p.)
  • Toe te voegen op volgende pagina

Exclusief

  • Toeristenbelasting
    Te voldoen op locatie

beschikbaarheid

Bebsy haalt de goedkoopste prijzen voor je op.
Bekijk prijzen.
Bebsy haalt de goedkoopste prijzen voor je op.
Bekijk prijzen.
Sluiten

Accommodatie

Zonder accommodatie
Selecteer een datum
HotelHotel MacDonald Holyrood
Aantal dagen
Aantal nachten
Aantal pers.
Verzorging
Kamertype
Check-in
Check-out

vlucht

Zonder vlucht
Heenvlucht
Luchthaven A
Luchthaven B
+ € 0,-? - ?Airline onbekend
Terugvlucht
Luchthaven B
Luchthaven A
+ € 0,-? - ?Airline onbekend

Prijs

Prijs per persoon +
  - Hotel
  - Vlucht
  - Huurauto
Boekingskosten19,50
Calamiteitenfonds
i
2,50
Verzekeringskosten +
Totaal
Totaal
De getoonde prijzen kunnen wij alleen vandaag garanderen
Deze reis nu boeken
ZEKERHEDEN
Voor deze boeking bemiddelt Bebsy in opdracht van Gomundo. Deze reis valt onder de SGR dekking van Gomundo.

Beoordelingen