Informatie over je huurauto
Tijdens deze reis is een huurauto inbegrepen (categorie klein). Hiermee kun je de omgeving op eigen tempo ontdekken. Wil je liever een ruimere auto? Neem dan gerust contact met ons op voor een upgrade. Ga je met 4 personen of meer op reis. Dan boeken wij automatisch een grotere auto.
Inbegrepen bij de huurauto zijn onder andere een basisverzekering voor schade aan de auto (CDW), een verzekering voor schade aan derden, diefstaldekking en onbeperkt aantal kilometers. Wil je het eigen risico volledig afdekken, dan kun je tijdens het boeken eenvoudig de optie Afkoop eigen risico extra toevoegen.
Voor het ophalen van de huurauto is een fysieke creditcard (Visa of MasterCard) op naam van de hoofdbestuurder nodig voor de waarborg. De hoofdbestuurder moet minimaal 21 jaar oud zijn en minimaal 1 jaar in het bezit van een rijbewijs.
Hotel Eden Nord Soller
Dit hotel ligt fraai in de vissershaven van Sóller, met een schitterend uitzicht op de baai en de bergen. Naar de dorpskern van Puerto de Sóller is het 200 m. Het strand en het openbaar vervoer zijn slechts 150 m van het hotel. Het in 1999 compleet gerenoveerde hotel heeft 5 verdiepingen en beschikt in totaal over 109 kamers, 3 suites, 5 eenpersoonskamers en 101 tweepersoonskamers. Het hotel biedt zijn gasten een ontvangsthal met receptie die 24 uur per dag geopend is, 2 liften, een van airconditioning voorziene bar en verblijfsruimten, openbare internetterminal en een fietsenhok. Het restaurant met niet-rokergedeelte nodigt tot een bezoek uit. Alle kamers zijn voorzien van badkamer met douche, een haardroger en van een telefoon, satelliet-/kabeltelevisie, een koelkast, centrale verwarming, een kluis en een balkon. De gasten staan een zwembad met geïntegreerd kinderbad, bar, ligstoelen en parasols ter beschikking. Ontspannen kan men in het bubbelbad, sauna, solarium, een verwarmd binnenbad (alle 's winters geopend), in een Turks bad of met massagebehandelingen (tegen betaling). Sportliefhebbers kunnen biljart spelen of van de fitnessstudio gebruik maken. Bovendien wordt 1x per week live muziek uitgevoerd; eens per 2 weken is er een Flamencoshow. De gasten kunnen hun ontbijt en avondeten zelf aan een buffet samenstellen. Geniet van een heerlijke vakantie Mallorca!
Faciliteiten Hotel Eden Nord Soller
- Wifi
- 24-uurs receptie
- Restaurant
- Fitness
- Balkon of terras
- Airconditioning
- Televisie
- Haardroger
- Kluisje
- Wellness
- Lift
- Buitenzwembad
- Bar
- Snackbar
- Conciërgeservice
- Terras