Informatie over je huurauto
Tijdens deze reis is een huurauto inbegrepen (categorie klein). Hiermee kun je de omgeving op eigen tempo ontdekken. Wil je liever een ruimere auto? Neem dan gerust contact met ons op voor een upgrade. Ga je met 4 personen of meer op reis. Dan boeken wij automatisch een grotere auto.
Inbegrepen bij de huurauto zijn onder andere een basisverzekering voor schade aan de auto (CDW), een verzekering voor schade aan derden, diefstaldekking en onbeperkt aantal kilometers. Wil je het eigen risico volledig afdekken, dan kun je tijdens het boeken eenvoudig de optie Afkoop eigen risico extra toevoegen.
Voor het ophalen van de huurauto is een fysieke creditcard (Visa of MasterCard) op naam van de hoofdbestuurder nodig voor de waarborg. De hoofdbestuurder moet minimaal 21 jaar oud zijn en minimaal 1 jaar in het bezit van een rijbewijs.
HM Gran Fiesta Mallorca
Dit luxehotel ligt aan het begin van Playa de Palma en is slechts door een charmante promenade van het zandstrand verwijderd. Op de promenade bevinden zich verschillende restaurants (50 m), souvenirshops en bars (50 m). Een aansluiting met het openbaar vervoer bevindt zich direct voor het hotel. Op 12 km afstand bevindt zich een golfbaan. Het in 1971 gebouwde en in 1999 gerenoveerde strandhotel heeft 9 etages en beschikt 241 kamers; hiervan 217 tweepersoons- en 24 eenpersoonskamers. Het beschikt over een 24-uurs receptie, 3 liften, een bar/pub, tv-kamer en een van airco voorzien restaurant met afgescheiden niet-rokergedeelte. Ook zijn er een openbare internetterminal (tegen betaling), fietsenverhuur en een afsluitbare fietsenkelder, wasservice, medische dienst en ruime parkeermogelijkheden. De gerieflijk ingerichte kamers zijn voorzien van bad/wc met haardroger, telefoon, satelliet-/kabeltelevisie en een kluis. Daarnaast beschikken ze over airconditionung, minibar, koelkast en centrale verwarming. De kamers hebben een balkon en uitzicht op de zee. Voor het hotel, aan de promenade, bevinden zich een pool met geïntegreerd kinderbad en een zonneterras met ligstoelen, parasols en een snackbar. Het hotel beschikt ook over een overdekt zwembad (tot eind april geopend), whirlpool, solarium, tafeltennis, jeu de boules en een sauna (tegen betaling). 5 keer per week wordt een animatieprogramma met live-muziek, dans en shows aangeboden. De gasten kunnen zowel hun ontbijt als avondeten aan een buffet zelf samenstellen. Het is mogelijk om halfpension te boeken. Bij het avondeten geldt een kledingvoorschrifte (Voorbeeld: lange broeken voor de heren). Dit wordt een
vakantie Mallorca om niet te vergeten!
Faciliteiten HM Gran Fiesta
- Restaurant
- Bar
- Buitenzwembad
- Binnenzwembad
- Terras
- Wifi
- Parkeren
- Airconditioning
- Verwarming