Informatie over je huurauto
Tijdens deze reis is een huurauto inbegrepen (categorie klein). Hiermee kun je de omgeving op eigen tempo ontdekken. Wil je liever een ruimere auto? Neem dan gerust contact met ons op voor een upgrade. Ga je met 4 personen of meer op reis. Dan boeken wij automatisch een grotere auto.
Inbegrepen bij de huurauto zijn onder andere een basisverzekering voor schade aan de auto (CDW), een verzekering voor schade aan derden, diefstaldekking en onbeperkt aantal kilometers. Wil je het eigen risico volledig afdekken, dan kun je tijdens het boeken eenvoudig de optie Afkoop eigen risico extra toevoegen.
Voor het ophalen van de huurauto is een fysieke creditcard (Visa of MasterCard) op naam van de hoofdbestuurder nodig voor de waarborg. De hoofdbestuurder moet minimaal 21 jaar oud zijn en minimaal 1 jaar in het bezit van een rijbewijs.
Van de luchthaven naar het hotel
Je vliegt op de luchthaven van Málaga. Hier staat de huurauto voor je klaar en bij de terugreis lever je deze hier ook weer in. De huurauto is een auto in de miniklasse, meestal een Ford Ka of vergelijkbaar. Klik hier voor meer informatie over de huurauto. De huurauto parkeer je gratis bij het hotel.
Hotel MS Fuente Las Piedras
Viersterrenhotel MS Fuente Las Piedras ligt op een rustige plek in het plaatsje Cabra. Dit plaatsje ligt tussen de twee steden Malaga en Cordoba in. In Cabra ervaar je het typisch Spaanse dorpsleven en vind je een aantal gezellige terrasjes en pleintjes. In de avond is het hier goed toeven! Het hotel en het plaatsje worden omgeven door het prachtige landschap van natuurreservaat Sierras Subbeticas. Hotel MS Fuente Las Piederas is voorzien van een grote tuin met een heerlijk buitenzwembad en een terras. Het is de perfecte plek om te ontspannen en te genieten van de warme Spaanse zon. Drankjes bestel je aan de bar en voor lunch of diner neem je plaats in het restaurant. Voor tips over de omgeving kan je terecht bij het vriendelijke personeel van de receptie. Gratis wifi is beschikbaar. Het hotel wordt door eerdere gasten gewaardeerd vanwege de ruime kamers, het vriendelijke personeel en de rustige ligging. Als je op zoek bent naar een vakantie met een leuke mix van natuur en cultuur, is deze fly en drive Andalusië een echte aanrader!
P.s. Let op dat je bij voorkeur geen heenvlucht selecteert met aankomst na 21:00. Je moet vaak nog een eind naar de accommodatie rijden daarna en het kan zijn dat een receptie of autoverhuurder laat op de avond sluit of extra kosten rekent voor een laat tijdstip.
Faciliteiten Hotel MS Fuente las Piedras
- Terras
- Tuin
- Buitenzwembad
- Wellness
- Barbecuevoorzieningen
- Wifi
- Fietsverhuur
- Restaurant
- Bar
- 24-uurs receptie
- Bagageopslag
- Conciërgeservice
- Wasserij
- Airconditioning
- Winkeltje
- Lift