Informatie over je huurauto
Tijdens deze reis is een huurauto inbegrepen (categorie klein). Hiermee kun je de omgeving op eigen tempo ontdekken. Wil je liever een ruimere auto? Neem dan gerust contact met ons op voor een upgrade. Ga je met 4 personen of meer op reis. Dan boeken wij automatisch een grotere auto.
Inbegrepen bij de huurauto zijn onder andere een basisverzekering voor schade aan de auto (CDW), een verzekering voor schade aan derden, diefstaldekking en onbeperkt aantal kilometers. Wil je het eigen risico volledig afdekken, dan kun je tijdens het boeken eenvoudig de optie Afkoop eigen risico extra toevoegen.
Voor het ophalen van de huurauto is een fysieke creditcard (Visa of MasterCard) op naam van de hoofdbestuurder nodig voor de waarborg. De hoofdbestuurder moet minimaal 21 jaar oud zijn en minimaal 1 jaar in het bezit van een rijbewijs.
Las Gondolas
Dit vakantiedorp is gunstig gelegen, 500 meter van het centrum van Playa del Inglés en vlakbij het strand en de boulevard met vele restaurants, bars en amusementsmogelijkheden. Aansluitingen op het openbaar vervoer liggen op slechts 300 meter van dit appartementenhotel en grote winkelcentra, als Yumbo Centre en Plaza de Maspalomas, liggen op ongeveer 10 minuten lopen. Dit appartementenhotel verwelkomt de gasten in een ontvangsthal met receptie die 24 uur per dag geopend is en een lift. Het biedt verschillende faciliteiten, waaronder draadloze internettoegang, wasservice en een hotelkluis. Het hotel beschikt over in totaal 58 appartementen. De appartementen zijn volledig ingericht en beschikken over 2 slaapkamers, een kitchenette, een woonkamer en een balkon of een terras. De meeste wooneenheden bieden uitzicht op zee. De kitchenettes zijn voorzien van een koelkast, een magnetron en de mogelijkheid om koffie en thee te zetten en alle appartementen hebben een eigen badkamer met een bad. Tot de verdere voorzieningen in de appartementen behoren een telefoon, satelliettelevisie, internettoegang en een kluisje. Het hotel beschikt over zowel een verwarmd binnenbad en een buitenbad met een (snack)bar aan het zwembad, een zonneterras met ligstoelen en parasols klaar voor gebruik. Op het nabijgelegen zandstrand zijn ook ligstoelen en parasols beschikbaar (tegen betaling). De gasten kunnen golfen op een golfbaan op slechts 3 km van het hotel. De gasten die op basis van halfpension in het hotel verblijven, kunnen genieten van een dinerbuffet in het naburige complex, Sahara Playa.Dat wordt een geweldige vakantie Gran Canaria !
Faciliteiten Las Gondolas
- Wifi
- 24-uurs receptie
- Zwembad