Informatie over je huurauto
Tijdens deze reis is een huurauto inbegrepen (categorie klein). Hiermee kun je de omgeving op eigen tempo ontdekken. Wil je liever een ruimere auto? Neem dan gerust contact met ons op voor een upgrade. Ga je met 4 personen of meer op reis. Dan boeken wij automatisch een grotere auto.
Inbegrepen bij de huurauto zijn onder andere een basisverzekering voor schade aan de auto (CDW), een verzekering voor schade aan derden, diefstaldekking en onbeperkt aantal kilometers. Wil je het eigen risico volledig afdekken, dan kun je tijdens het boeken eenvoudig de optie Afkoop eigen risico extra toevoegen.
Voor het ophalen van de huurauto is een fysieke creditcard (Visa of MasterCard) op naam van de hoofdbestuurder nodig voor de waarborg. De hoofdbestuurder moet minimaal 21 jaar oud zijn en minimaal 1 jaar in het bezit van een rijbewijs.
Van de luchthaven naar het hotel
Je vliegt op de luchthaven van Thessaloniki. Hier staat de huurauto voor je klaar en bij de terugreis lever je deze hier ook weer in. De huurauto is een auto in de miniklasse, meestal een Ford Ka of vergelijkbaar. De afstand tussen het hotel en deze luchthaven is ongeveer 145 kilometer. Klik hier voor meer informatie over de huurauto. De huurauto parkeer je gratis op de parkeerplaats van het hotel.
Hotel Akti Ouranoupoli Chalkidiki
Viersterrenhotel Akti Ouranoupoli ligt direct aan het zandstrand Akrathos. Het ligt op de derde en laatste landtong Athos. Athos is het meest mysterieuze en pittoreske deel van Chalkidiki. Vanuit het hotel geniet je van een prachtige uitzicht op het eiland Ammouliani en de landtong Sithonia. Met de huurauto rijd je gemakkelijk naar deze en andere highlights. Een bezoek aan het Kakovo klooster is zeker aan te raden! Het stijlvolle Hotel Akti Ouranoupoli is een hele fijne uitvalsbasis voor jouw fly en drive Chalkidiki. Geniet van de zon op een ligbedje of neem een verfrissende duik in het buitenzwembad. Voor een heerlijke cocktail hoef je nooit ver te gaan: er is namelijk een beachbar aanwezig. In het restaurant neem je plaats voor een heerlijke maaltijd. Hier geniet je dagelijks van een uitgebreid continentaal buffet. In de taverne Elia Tomata eet je de heerlijke vis, schelp- en schaaldieren en verrukkelijke traditionele zomerse gerechten. Eerdere gasten waarderen de goede ligging en het vriendelijke personeel van dit hotel. Als je op zoek bent naar een luxueus hotel op een schitterende locatie, dan raadt Bebsy je Hotel Akti Ouranoupoli zeker aan!
P.s. Let op dat je bij voorkeur geen heenvlucht selecteert met aankomst na 21:00. Je moet vaak nog een eind naar de accommodatie rijden daarna en het kan zijn dat een receptie of autoverhuurder laat op de avond sluit of extra kosten rekent voor een laat tijdstip.
Faciliteiten Hotel Akti Ouranoupoli
- Tuin
- Terras
- Terras
- Buitenzwembad
- Restaurant
- Bar
- Snackbar
- Roomservice
- Wifi
- Speeltuin
- Spelletjeskamer
- 24-uurs receptie
- Conciërgeservice
- Wasserij
- Winkeltje
- Airconditioning
- Verwarming
- Kluisje