Informatie over je huurauto
Tijdens deze reis is een huurauto inbegrepen (categorie klein). Hiermee kun je de omgeving op eigen tempo ontdekken. Wil je liever een ruimere auto? Neem dan gerust contact met ons op voor een upgrade. Ga je met 4 personen of meer op reis. Dan boeken wij automatisch een grotere auto.
Inbegrepen bij de huurauto zijn onder andere een basisverzekering voor schade aan de auto (CDW), een verzekering voor schade aan derden, diefstaldekking en onbeperkt aantal kilometers. Wil je het eigen risico volledig afdekken, dan kun je tijdens het boeken eenvoudig de optie Afkoop eigen risico extra toevoegen.
Voor het ophalen van de huurauto is een fysieke creditcard (Visa of MasterCard) op naam van de hoofdbestuurder nodig voor de waarborg. De hoofdbestuurder moet minimaal 21 jaar oud zijn en minimaal 1 jaar in het bezit van een rijbewijs.
Mr & Mrs White Corfu
Dit appartementenhotel ligt 38 km van de stad Corfu en op 250 meter van het centrum van het pittoreske dorpje Acharavi, een van de meest geliefde bestemmingen op Corfu. De gasten vinden restaurants, bars, winkels, uitgaansgelegenheden en aansluitingen op het openbaar vervoer in het stadscentrum en het complex ligt op slechts 500 meter van het schitterende, 8 kilometer lange strand van Acharavi. De luchthaven Ioannis Kapodistrias ligt op ongeveer 38 km van het appartementenhotel. Dit schitterende en aangename vakantiecomplex staat bekend vanwege de combinatie van schitterende tuinen en rust. Het is gebouwd op een terrein van 1,8 hectare, te midden van palmbomen, bougainvilles en olijfbomen. Deze omgeving garandeert de gehele dag rust en kalmte. Tot de faciliteiten voor de gasten in dit van airconditioning voorziene hotel behoren een hotelkluis, een kinderspeelplaats, een restaurant en parkeergelegenheid. De studio's met twee bedden bieden een eigen balkon of terras met uitzicht op het zwembad, de tuin of de zee. Alle wooneenheden bieden een kitchenette met een koelkast en de mogelijkheid om koffie en thee te zetten, individueel regelbare airconditioning en verwarming, satelliettelevisie, een eigen kluisje en een eigen badkamer met een douche. Er zijn twee buitenbaden (een voor volwassenen en een kinderbad), de ligstoelen en parasols staan klaar voor gebruik. Een klein voetbalveld, volleybalgelegenheid in de tuin en een tennisbaan zijn ook beschikbaar. Op het nabijgelegen strand (zand en rotsen) zijn tegen betaling ligstoelen en parasols te huur. Iedere morgen wordt een ontbijtbuffet geboden en de lunch is à la carte beschikbaar. Ga genieten van een heerlijke
vakantie Corfu!
Faciliteiten Mr & Mrs White Corfu
- Bar
- Snackbar
- Televisie
- Terras
- Tuin
- Wifi
- Kluisje
- Wasserij
- Buitenzwembad